|  english  |  
началоSFP МОДУЛИSFP Модул 1.25Gbps Вашата кошница е празна!кошница


ТЪРСЕНЕ

  • КАБЕЛНИ СИСТЕМИ BRAAVO™
  • МРЕЖОВИ КОМУТАТОРИ
  • ПРЕНОС НА ГЛАС
  • КАБЕЛНО МОДЕМНИ СИСТЕМИ
  • КАБЕЛНИ МОДЕМИ
  • xDSL МОДЕМИ
  • ОПТИЧНИ МУЛТИПЛЕКСОРИ
  • ОПТИЧНИ КОНВЕРТОРИ
  • CWDM И DWDM СИСТЕМИ
  • ОПТИЧНИ АКСЕСОАРИ
  • ЗАХРАНВАНИЯ
 
СЛУЖЕБЕН ВХОД
забравена парола
регистрация
 
НОВИНИ
01 Юли 2016 г.
ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
Въпроси и отговори към процедура „Избор с публична покана“ по реда на ЗУСЕ...

27 Юни 2016 г.
Тръжна документация
Тръжна документация за процедура „Избор с публична покана“ по реда на ЗУСЕ...

26 Януари 2016 г.
Диджитъл Солюшънс подписа Договор за БФП № BG16RFOP002-2.001-1121-C01, финансиран от Оперативна ...
Основната цел на проектното предложение е разнообразяване на асортимента о...



SFP Модул 1.25Gbps
Едномодови по 1 влакно
 
Оптичен модул DI-BiSSM-020A



Цена: 32.40 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 20км (14dB)
  • Дължина на вълната Tx1310nm/ Rx1550nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-BiSSM-020B



Цена: 32.40 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 20км (14dB)
  • Дължина на вълната Tx1550nm/ Rx1310nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-BiSSM-040A



Цена: 132 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 40км (20dB)
  • Дължина на вълната Tx1310nm/ Rx1550nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-BiSSM-040B



Цена: 132 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 40км (20dB)
  • Дължина на вълната Tx1550nm/ Rx1310nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-BiSSM-060A



Цена: 144 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 60км (24dB)
  • Дължина на вълната Tx1310nm/ Rx1550nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-BiSSM-060B



Цена: 144 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 60км (24dB)
  • Дължина на вълната Tx1550nm/ Rx1310nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-BiSSM-080A



Цена: 156 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 80км (25dB)
  • Дължина на вълната Tx1510nm/ Rx1570nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-BiSSM-080B



Цена: 156 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 80км (25dB)
  • Дължина на вълната Tx1570nm/ Rx1510nm
  • SC конектор
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
 
Едномодови по 2 влакна
 
Оптичен Модул DI-SUTP-1000



Цена: 36 USD

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-SSM-030-1310



Цена: 21.60 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 30км (20dB)
  • Дължина на вълната 1310nm(FP)
  • LC конектори
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-SSM-080-1550



Цена: 210 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 80км (26dB)
  • Дължина на вълната 1550nm(DFB)
  • LC конектори
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-SSM-100-1550



Цена: 270 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 100км (28dB)
  • Дължина на вълната 1550nm(DFB)
  • LC конектори
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-SSM-120-1550



Цена: 450 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 120км (32dB)
  • Дължина на вълната 1550nm(DFB)
  • LC конектори
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
Оптичен модул DI-SSM-160-1550



Цена: 540 USD

  • Едномодов
  • Дистанция 160км (33dB)
  • Дължина на вълната 1550nm(DFB)
  • LC конектори
  • 3.3V

    още »

бр. добави в кошницата
 
Мултимодови по 2 влакна
 
Оптичен модул DI-SMM-002-1310



Цена: 26.40 USD

  • Мултимодов
  • Дистанция 2км (5dB)
  • Дължина на вълната 1310nm(VCSEL)
  • LC конектори
  • 3.3V

    още »

  • бр. добави в кошницата
     

    * Всички цени са с включен ДДС  

     

    © 2001-2018 DIGITAL SOLUTIONS LTD. ALL RIGHTS RESERVED