|  english  |  
началоОПТИЧНИ КОНВЕРТОРИ10/100Mb Едномодови по 2 влакна Вашата кошница е празна!кошница


ТЪРСЕНЕ

 
СЛУЖЕБЕН ВХОД
забравена парола
регистрация
 
НОВИНИ
01 Юли 2016 г.
ВЪПРОСИ И ОТГОВОРИ
Въпроси и отговори към процедура „Избор с публична покана“ по реда на ЗУСЕ...

27 Юни 2016 г.
Тръжна документация
Тръжна документация за процедура „Избор с публична покана“ по реда на ЗУСЕ...

26 Януари 2016 г.
Диджитъл Солюшънс подписа Договор за БФП № BG16RFOP002-2.001-1121-C01, финансиран от Оперативна ...
Основната цел на проектното предложение е разнообразяване на асортимента о...



10/100Mb Едномодови по 2 влакна
Оптичен Конвертор FIB1-10/100S/SC15F



Свържете се с нас за оферта

  • Едномодов
  • 10/ 100Base-TX към 100Base-FX
  • Дистанция 15км
  • Дължина на вълната 1310nm
  • SC конектори
  • Външен захранващ адаптер 9VDC

    още »

Оптичен Конвертор FIB1-10/100S/SC30F



Свържете се с нас за оферта

  • Едномодов
  • 10/ 100Base-TX към 100Base-FX
  • Дистанция 30км
  • Дължина на вълната 1310nm
  • SC конектори
  • Външен захранващ адаптер 9VDC

    още »

  • Оптичен Конвертор FIB1-10/100S/SC50F



    Свържете се с нас за оферта

  • Едномодов
  • 10/ 100Base-TX към 100Base-FX
  • Дистанция 50км
  • Дължина на вълната 1310nm
  • SC конектори
  • Външен захранващ адаптер 9VDC

    още »

  • Оптичен Конвертор FIB1-10/100S/SC80F



    Свържете се с нас за оферта

  • Едномодов
  • 10/ 100Base-TX към 100Base-FX
  • Дистанция 80км
  • Дължина на вълната 1310nm
  • SC конектори
  • Външен захранващ адаптер 9VDC

    още »

  • Оптичен Конвертор FIB1-10/100S/SC120F



    Свържете се с нас за оферта

  • Едномодов
  • 10/ 100Base-TX към 100Base-FX
  • Дистанция 120км
  • Дължина на вълната 1310nm
  • SC конектори
  • Външен захранващ адаптер 9VDC

    още »


  • * Всички цени са с включен ДДС  

     

    © 2001-2018 DIGITAL SOLUTIONS LTD. ALL RIGHTS RESERVED